Een grote spiegel, verguld en afgewerkt met Karyatides. Circa 1900. (W:123 x H:220 cm) | Flanders Auctions
spiegel
Spiegel - gsd-auctions․nl
Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
Een grote geslepen spiegel met vergulde kader en kuif. – Jordaens N.V. Veilinghuis
ProVeiling.nl - Nieuwe Veiling met Sanitair van o.a. Grohe en Villeroy en Boch tegen scherpe starttarieven! 🤩 In de veiling o.a. badkamermeubels, douchecabines, fonteinen, kranen en spiegels. Veiling sluit 4 april en
Antieke houten spiegel - De Kringwinkel
1950-1974 Spiegel Kopen in Online Veiling
Glas Tweede helft 20e eeuw Spiegel Kopen in Online Veiling
Spiegels - Troostwijk
Een spiegel in een romantische vergulde kader. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Luxury wellness 159x69cm design led spiegel met verwarming (horizontaal of verticaal ophangen) - BVA Auctions - online veilingen
KIJK. Chicste hotel van Knokke-Heist houdt uitverkoop: schilderijen, lampen, zetels en bestek moeten weg wegens renovatie | Foto | AD.nl
Spiegel / Trumeau - Clicpublic.be, openbare verkopen in één klik.
Een antieke spiegel in vergulde lijst. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Een paar messingen spiegels met art nouveau voet. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Veilinghuis-Online - kavel-details Spiegel
Een ronde spiegel met een kuif versierd met bloemen. – Jordaens N.V. Veilinghuis