Kleuterschool Melodieus Verwacht het bronzen beelden veiling Volwassenheid Uitrusten zwanger
Online Catalogus | Twents Veilinghuis
Een paar bronzen beelden van een jongen en een meisje. Eén gesigneerd Cellini en de andere Breigerant. Beide op marmeren sokkel. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Beelden - Online veiling van grote inboedel, deel 1: antiek, kunst en vintage
761. Bronzen beelden met klassiek thema, tweede helft 20e eeuw